Hakowanie iTunes Store 2

                4 listopada 2007 o godzinie 19:31, w kategorii Jabłka.

Wiem że macie już dosyć czytania o hakowaniu iPhone – zwłaszcza jeżeli jeszcze nie macie swojego iPhona. Wiem, bo jeszcze kilka dni temu też irytowały mnie te wszystkie ajfonowe wpisy – iPhone to a iPhone tamto. Ileż można?! No właśnie! Dlatego teraz będzie o hakowaniu iTunes! Jakiś czas temu opisywałem metodę która pozwalała założyć konto w iTunes Music Store. Wprawdzie nadal nie można było w ten sposób nic kupić (choć i na to znaleziono sposoby) to jednak dzięki temu zyskaliśmy łatwy dostęp do okładek w dobrej jakości – po pojawieniu się Cover Flow to wbrew pozorom ważna rzecz – a także do całej masy darmowych poniedziałków, wtorków i czwartków oraz wszystkich innych promocji. Sposób działał jakąś chwilę ale potem ktoś spostrzegł lukę i źródełko szybko zdechło. Dziś jednak będzie powtórka z rozrywki!

Itu26-1


Wchodzimy na stronę blueman.com podajemy adres pocztowy (może być fałszywy), zaznaczamy zgodę na warunki promocji i klikamy w przycisk Generate my code!

Itu23-1

Po chwili uruchamiamy iTunes wchodzimy do iTunes Store i klikamy pozycję Reedem w okienku Quick Links w prawym górnym rogu strony.

Itu22

Zostajemy przeniesieni do kolejnego ekranu gdzie wklejamy wygenerowany przed momentem kod i klikamy w przycisk Reedem.

Itu21-1

W odpowiedzi otrzymujemy komunikat The offer associated with that song code has expired. Nic to. Wracamy do sklepu i klikamy w przycisk Sign In w prawym górnym rogu okienka iTunes po czym w Create New Account. Rozpoczyna się standardowy proces zakładania konta. Krok pierwszy to licencja, krok drugi to adres hasło i cała reszta i tak dalej. Wypełniamy wszystkie niezbędne rubryki wymyślając niezbędne dane aż dochodzimy do ekranu trzeciego:

Itu24-1

Jak widać w menu pozwalającym na wybór sposobu płatności pojawia się opcja none! Wypełniamy więc resztę danych – co istotne nie wszystko można tu zmyślić więc podajemy jako miasto Chicago, jako stan Illinois, wpisujemy kod pocztowy 60603 i numer telefoniczny w formacie 312-1234567. Gdzie 312 to kierunkowy do Chicago i dowolne 7 cyfr. Klikamy przycisk Continue i… mamy konto w iTunes! Raczej się pospieszcie – takie furtki krótko są otwarte.


komentarzy 21