Toczka w toczkę 4

                27 sierpnia 2009 o godzinie 14:40, w kategorii Jabłuszka.

Znaczna część ekipy redakcyjnej jest już w tym wieku (i sytuacji życiowej), że podczas kupowania komputera musimy brać pod uwagę nie tylko jego parametry, ale też wygląd (jak się ładnie urządzi mieszkanie to szare pudło w pokoju może nieco zepsuć ogólne wrażenie). Do niedawna wyborem nr 1 były komputery Apple i niektóre Delle – ale przyznajmy, że nowy desktop MSI też wygląda nieźle…napisał Daniel „iPody wybuchają” Cieślak o nowym komputerze, o wpadającej w ucho nazwie AE2010, wyprodukowanym przez znaną i cieszącą się dobrą opinią firmę MSI. Patrząc na obrazek trudno się nie zgodzić, prawda?

Z6969793X

A oto stary model Apple Cinema Display wycofany z rynku w 2004 roku. Szybki konkurs – porównaj oba obrazki i znajdź trzy różniące je elementy?

22Indacdexphoto106282000

Jak widać MSI przygotowało sobie oryginalny plan zdobycia waszych portfeli – najpierw do sklepów trafiło xero airbooka pod nazwą X-Slim a teraz desktop…

Dm2N66840319

Cóż, wygląda na to, że Asus zyskał sobie groźną konkurencję! A jeśli ciągle wam mało, to nieustająco odsyłam do tekstu Atak klonów. Gołym okiem widać kto w tej grze rozdaje karty – nieprawdaż?


komentarze 22