Technologie Informacyjne w Przedsiębiorczości…

                3 kwietnia 2009 o godzinie 16:34, w kategorii Jabłuszka.

Dostałem dziś mejla od Miłosza Staszewskiego z Naukowego Koła Technologii Informatycznych działającego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. NKTI wraz z Katedrą Systemów Sztucznej Inteligencji organizuje w dniach 16-17 kwietnia bieżącego roku konferencję naukową „Technologie Informacyjne w Przedsiębiorczości Wirtualnej”. Cytuję:

Jest to trzecia edycja, natomiast pierwsza „makowa” w tak znacznym stopniu. Pomimo braku formalnego zakończenia zgłoszeń referatów, mogę zapewnić iż przynajmniej trzy wystąpienia będą nawiązywały do rozwiązań firmy Apple. W związku z czym – jako organizatorzy – pomyśleliśmy, iż warto informacją tą podzielić się z szerszym środowiskiem użytkowników tej platformy. Wstęp na imprezę jest wolny, wykłady odbywają się przez dwa dni – krótko mówiąc: zapraszamy.

Więcej informacji na temat dokładnej tematyki imprezy, jej organizatorów, terminu, miejsca itd. znajdziecie na stronie Uniwersytetu. Uwaga! Z racji międzynarodowego charakteru imprezy większość wykładów odbywać się będzie w języku angielskim. Słowem, jeśli tylko macie blisko myślę że warto się pofatygować…


Brak komentarzy