Jedna pani powiedziała…

                17 kwietnia 2008 o godzinie 21:35, w kategorii Jabłka.

W sieci pojawiły się materiały dotyczące applowskich nowości, które jak głosi plotka wyciekły prosto z Apple. Czyżby więc tak właśnie miały wyglądać nowe MacBooki? Nie sądzę. Otóż po pierwsze obrazek poniżej nie przedstawia laptopa z ekranem 13″ a raczej – na oko – 17 cali. Po drugie czemu nowy laptop miałby mieć starą tigerową tapetę? W sieci od dawna krąży sporo plotek na ten temat i myślę, że możemy się wkrótce spodziewać aluminiowych MacBooków, być może nawet z multidotykowym touchpadem ale nasz obrazek na pewno nie przedstawia żadnego z nich.

Mbnew64764K

Równie nieprawdopodobnie wygląda skrin z datą premiery ósmej wersji iTunes – bowiem najprawdopodobniej zobaczymy ją już w czerwcu wraz z upublicznieniem AppStore i wersji 2.0 oprogramowania dla iPhone i iPoda Touch – oraz wzorowany na aluminiowym iMaku niby nowy design MacBooka Pro. Mógłbym wymienić wiele powodów ale wystarczy jeden – spójrzcie na te zaokrąglone rogi! Po co coś takiego robić w laptopie? Innymi słowy to typowy fake – ekran z iMaka dół z laptopa, klawiatura z airbooka i sporo uciechy z czytania opinii wkręconych w ten sposób ludzi…

Co do iTunes – chyba że data jest zapisana po amerykańsku i oznacza nie 6 października a 10 czerwca 2008 roku…? Ale to oczywiście niewiele zmienia.


Jeden komentarz