EyeTV 2.3 i Front Row

                28 lipca 2006 o godzinie 16:27, w kategorii Jabłka.

Jak wam już pewnie wiadomo nowa wersja znakomitego oprogramowania dla tunerów telewizyjnych EyeTV wprowadza „integrację” z Front Row. Słowo integracja nie przez przypadek znalazło się w cudzysłowie – EyeTV bowiem oferuje nam pełnoekranowe menu podobne do tego znanego z Front Row i umożliwia dodatkowo uruchomienie applowskiej aplikacji ale nic ponad to.

Etv231

Słowem, w drugą stronę to niestety nie działa. Uruchomicie więc Front Row z menu EyeTV, ale nie uruchomicie EyeTV z menu Front Row. Ot! Taka „integracja” w jednym kierunku. Niemniej i tak jest przyjemnie. Zyskujemy wygodne, czytelne i estetycznie dopasowane do systemu ekranowe menu, z którego w pełni możemy zarządzać cała prawie aplikacją – oglądać telewizję, przeglądać rozpiskę kanałów EPG, nagrywać, przeglądać i programować przyszłe nagrania… I tak dalej i tym podobne.

Etv232

Dodatkowo po uruchomieniu Front Row z menu EyeTV można używać do sterowania Front Rowem pilota telewizyjnego sprzedawanego z kartą. W moim przypadku takiego oto potworka:

Remote-Control-Cinergy-400--2

Ustępuje on wprawdzie elegancją applowskiemu pilotowi ale spełnia swoją rolę równie dobrze jak oryginał czy telefon z Bluetoothem i pozwala zamienić starszego maczka w prawdziwe multimedialne centrum. Jeżeli więc wasz maczek nie ma pilota, a wasz telefon Bluetootha to nowe EyeTV i Front Row Enabler załatwi także ten problem. Jednym słowem, EyeTV w wersji 2.3 to bardzo udana aktualizacja i jeżeli jeszcze jej nie pobraliście to nie warto dłużej zwlekać.


Brak komentarzy