Bluetooth blues 2

                28 marca 2007 o godzinie 0:27, w kategorii Jabłka.

Jeżeli macie telefon z blututem to pewnie znacie ten program doskonale, jeżeli nie koniecznie się mu przyjrzyjcie – mowa oczywiście o BluePhoneElite. Program pozwala w niebywale wygodny, prosty i zarazem elegancki sposób zintegrować telefon komórkowy z komputerem. To naprawdę znakomity kawałek softu, wart dosłownie każdego z dwudziestu dolarów które trzeba zań zapłacić. Nie martwcie się, na szczęście jest 10-dniowy trial, więc można sobie potestować i samemu przekonać się czy nie przesadzam. Poniżej przykładowy bezelek informujący o przychodzącym połączeniu.

Bluephoneelite45S2

Jeżeli jednak chcecie oszczędzić trochę grosza zerknijcie na BluePhoneMenu. Podobieństwo nazw nie jest przypadkowe – BluePhoneMenu to protoplasta BluePhoneElite. Właściwie prawie równie funkcjonalny… Wprawdzie nie od dziś wiadomo że np. mięso odpowiednio przyprawione będzie bardziej smaczne od nieprzyprawionego ale przecież prawdziwe głodny człowiek nie będzie się tym zbytnio przejmował. Zje nawet niedogotowane. Innymi słowy BluePhoneMenu to całkiem rozsądny wybór. Zwłaszcza, że – co najważniejsze! – program jest całkowicie darmowy.

Bluephonemenu45S

Jeżeli posiadacie któryś z nowszych modeli telefonów Sony Ericsson możecie też odblokować systemowe wsparcie dla esemesów wbudowane w Adress Booka. Przyjemność taka kosztuje jednak jakieś 8 złotych (czyli ze 2 euro). Wprawdzie nie jest to majątek a wygoda spora zwłaszcza jeżeli wysyłacie sporo SMS-ów siedząc przed komputerem niemniej warto pamiętać, że BluePhoneMenu potrafi przecież to samo a nic nie kosztuje… Czemu tak nagle naszło mnie na zachwalanie takiego oprogramowania? Ano dlatego, że wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej wersji BluePhoneElite, która m.in. pozwoli zamienić waszego maka w zestaw głośnomówiący! Warto się do tego przygotować!


Brak komentarzy